.:: Zespół Szkół w Paszczynie ::.

Witaj ( Zaloguj | Zarejestruj )

Nawigacja
Strona główna
Położenie
Kontakt
Mapa strony
Szukaj

Patron
Kronika
Historia bliska
Śladami przeszłości
Szlak historyczny

Nauczyciele
Obsługa

Uczeń miesiąca

Organizacje szkolne
Dokumenty szkolne
PSO
Realizowane projekty
Ekologia

Dla Uczniów
Dla Rodziców
Dla Nauczycieli

Plan lekcji
Wywiadówka on-line
Platforma MOODLE
E-nabór

Linki
Forum
Czat
Wyślij SMS
Wyślij e-kartkę
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.159.12.xxx @ news.php
statystyka
Pogoda w Paszczynie
Witamy

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Paszczynie!!!
Zapraszamy do założenia konta i aktywnego udziału w jej redagowaniu.

ZS w Paszczynie na Facebooku


tok dnia 17-04-2012 · Drukuj
WYPRAWKA SZKOLNA
WYPRAWKA SZKOLNA

ZARZĄDZENIE NR 34/GZ/2015
WÓJTA GMINY DĘBICA
z dnia 03 sierpnia 2015r.

1. Ustala się termin składania wniosków o przyznanie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2015 r.- ,,Wyprawka szkolna’’ do dyrektorów szkół położonych na terenie Gminy Dębica, na okres od dnia 20.08.2015r. do dnia 10.09.2015r.
2. Wniosek składa się do dyrektora szkoły do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2015/2016


............................................................................................................................................................................................................................
Dofinansowanie obejmuje uczniów klas III szkoły podstawowej, oraz uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Kryterium dochodowe 574 zł netto na osobę w rodzinie.

Wszelkie informacje udzielane są w sekretariacie szkoły.

mcabaj dnia 20-08-2015 · 0 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj
„Z babcinego przepiśnika – zdrowa tradycja łączy pokolenia”
Ile może być wart stary, poplamiony zeszyt z zapomnianymi przepisami?
Chcesz się dowiedzieć - weź udział w projekcie realizowanym przez GOPS w Dębicy „Z babcinego przepiśnika – zdrowa tradycja łączy pokolenia”, który będzie nie tylko ekscytującą podróżą do przeszłości, odkrywaniem nowych smaków, ale również szansą na łączenie pokoleń!
ETAP I
Zachęcamy wszystkie osoby, które lubią gotować, znają ciekawe potrawy regionalne, chcą zachować "smaki dzieciństwa", powrócić do potraw przygotowywanych przez mamy i babcie do przesyłania nam swoich przepisów.
Odwiedź babcię, dziadka, starsza sąsiadkę i poproś o dawne przepisy, sfotografuj stare zeszyty z przepisami, wspólnie przygotujcie coś dobrego.
Fotografuj, notuj, odkrywaj i smakuj!
Swoje zapiski, zdjęcia, receptury przesyłaj do nas.
Najciekawsze przepisy umieścimy na stronie projektu na FB i przygotujemy wspólnie z uczestnikami warsztatów kulinarnych w Paszczynie i Stobiernej.
Aktywność zostanie nagrodzona :)

Przepisy, fotografie "przepiśników" i dań prosimy przesyłać na adres: przepisy@gopsdebica.pltok dnia 16-07-2015 · Drukuj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Mszą Świętą w kościele parafialnym rozpoczęliśmy uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015. Za odprawioną Mszę i wygłoszoną homilię serdecznie dziękujemy ks. proboszczowi Stanisławowi Łączowi.
Następnie cała społeczność szkolna, zaproszeni goście, rodzice uczestniczyli w szkolnej akademii.
Dyr szkoły Pan Tomasz Kłusek w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na bardzo pracowity rok szkolny, który obfitował w sukcesy w wielu dziedzinach. Gratulował uczniom, nauczycielom oraz rodzicom. Życząc udanych wakacji zachęcał do refleksji mówiąc ,,skoro innym się udało – to może i ja się postaram’’.
Na chwilę myśli nasze dyr T.Kłusek skierował w stronę śp. Augustyna Tabiana, którego w szkole nigdy nie brakowało. Teraz już go z nami nie ma i nie będzie. Nie obeszło się bez wzruszeń.
Pani Renata Urban odczytała adres skierowany do zebranych od Pana Wójta Stanisława Rokosza.
Zaproszeni goście podziękowali za całoroczną pracę, trud i zaangażowanie. Życzyli wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom miłego wypoczynku oraz pogodnych i bezpiecznych wakacji.


I oto chwila na którą wszyscy bardzo czekali. Za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu w każdej klasie rozdano wiele nagród. Szczęśliwi uczniowie nie ukrywali radości.
Listami Gratulacyjnymi Wójt Gminy Dębica wyróżnił rodziców wszystkich nagrodzonych uczniów.

Laureaci konkursów w wielu dziedzinach na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim i powiatowym oraz ich opiekunowie zostali wyróżnieni Listem Gratulacyjnym Wójta Gminy Dębica, oraz nagrodą książkową.


Po dziesięciu miesiącach starań i wytrwałej pracy na rzecz klasy, szkoły i społeczności lokalnej nagrodę otrzymali UCZNIOWIE MIESIĄCA. Poznaliśmy również UCZNIA ROKU – Marzenę Kozioł z kl. III gim.


Pani Janina Świątek opiekun SU ,,Pszczółka’’ oraz opiekun SKO ogłosiła wszystkim zebranym duży sukces - II miejsce na szczeblu krajowym i I miejsce na szczeblu regionalnym w konkursie ,,Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym’’. Na ten sukces złożyła się całoroczna praca, liczne działania, konkursy i akcje, w które zaangażowanych było bardzo wielu uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej.


,,TO JUŻ JEST KONIEC’’ to motto, które uczniowie kl III gim. wybrali na zakończenie nauki w naszym gimnazjum. Do tych słów wzruszająco odniósł się ks. Andrzej Jasnos mówiąc, że każdy koniec jest początkiem czegoś nowego oraz, że w dużej mierze to co nastąpi zależy od nas samych. Były to słowa na pożegnanie, gdyż biskup tarnowski powołał ks. Andrzeja do dalszej nauki.
Dziękujemy ks. Andrzeju – oby w tym ,,NOWYM’’ zostało jak najwięcej z tego ,,STAREGO’’.


Przyszedł czas na występ kl.III gimnazjum. Nasi gimnazjaliści na co dzień pewni siebie, a tu lekka trema, nagle słowa się urywają, wzruszenie ściska gardło, oczy wilgotnieją. Tak czeka się na tę chwilę a kiedy już nadejdzie jest trudno. Pożegnania nigdy nie należą do łatwych!

Dziękujemy za to pożegnalne wzruszenie i życzymy Wam sukcesów w nowych szkołach.


Do miłego zobaczenia we wrześniu.mcabaj dnia 06-07-2015 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 239 Czytań · Drukuj
UCZEŃ ROKU 2014/2015 MARZENA KOZIOŁ
Uczeń miesiąca
Marzena Kozioł to niezwykle skromna, ale uzdolniona uczennica. Jej średnia ocen na zakończenie nauki w gimnazjum to 5,44 i wzorowe zachowanie.
Nie tylko nauka jest jej pasją. Lubi też taniec – chętnie uczęszczała na zajęcia zespołu tanecznego Wisłoczanie przez wszystkie trzy lata, traktując to jako przyjemność i odskocznię od codziennych obowiązków.
Inteligencja, pracowitość, sumienność i rzetelność to jej ważne cechy. Widać, że Marzenka lubi szkołę i chętnie tu przebywa. Czekanie godzinę na kółko czy zajęcia dodatkowe nie były dla niej problemem.
Zawsze znalazła sobie ciekawe zajęcie albo przebywała w gronie przyjaciół, których też zachęcała do udziału w zajęciach dodatkowych. To niezawodny przyjaciel i osoba, którą koleżanki i koledzy podziwiają i szanują. Dla niejednego jest autorytetem. Zawsze chętnie służy pomocą, wytłumaczy niezrozumiałe zagadnienia, włączy się do pracy zespołowej. Nie trzeba jej dwa razy o cokolwiek prosić. Wiedzą to uczniowie klasy III gimnazjum oraz nauczyciele ją uczący. Nie jest osobą przebojową, której wszędzie pełno. Wręcz przeciwnie, to dziewczyna skromna i nieśmiała. Jednak próbuje przezwyciężyć nieśmiałość i angażuje się w projekty, które wymagają wystąpień publicznych. Marzenka to obowiązkowa uczennica, zawsze przygotowana. W ciągu 3 lat opuściła zaledwie kilka dni z powodu choroby. Pozostałe nieobecności to udział w konkursach, zawodach, apelach, imprezach na rzecz szkoły.

Za wszystkie jej osiągnięcia i niezwykłą osobowość zasługuje na podziw, szacunek i oczywiście, na honorowy tytuł UCZNIA ROKU 2014/2015!

mcabaj dnia 03-07-2015 · 0 Komentarzy · 195 Czytań · Drukuj
CZERWIEC 2015 - KLAUDIA CIELAK
Uczeń miesiąca
Klaudia Cielak to uczennica klasy szóstej, cechuje ją wysoka kultura osobista.
Klaudię wszyscy znają jako jedną z najbardziej uśmiechniętych sprzedawczyń w naszym sklepiku. Jest dobrą organizatorką, mającą ciekawe pomysły na pracę. To bardzo miła i sympatyczna uczennica, optymistycznie nastawiona do życia. Klaudia chętnie angażuje się w życie szkoły i klasy. W razie potrzeby służy pomocą innym. Pięknie śpiewa i bierze udział w licznych szkolnych uroczystościach, konkursach i zawodach sportowych. Poza śpiewaniem jej pasją jest gra w siatkówkę i rozwijanie swoich umiejętności w zespole mażoretek.
W czerwcu Klaudia reprezentowała naszą szkołę w gminnym konkursie recytatorskim, zajmując III miejsce w kategorii szkół podstawowych.


Życzymy dalszych sukcesów.

mcabaj dnia 03-07-2015 · 0 Komentarzy · 197 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 54 1 2 3 4 > >>


Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Przypominacz
EFS
Szkoła dysponuje pracownią komputerową otrzymaną w ramach
Poprawny CSS!